JÄÄB ÄRA - E-ÕPPEKURSUS TURVATÖÖTAJA, TASE 3 KUTSEEKSAMIKS VALMISTUMISEKS (ENNE 2004 TURVATÖÖTAJA KVALIFIKATSIOONI SAANUTELE) 
koolitus
2023.09.20 10:00
Tallinn, Endla 16
Registreeri

Kas Sul on turvatöötaja kvalifikatsioon, mis on omandatud enne aastat 2004 ja soovid taotleda Turvatöötaja, tase 3 kutset?
Kas soovid iseseisvalt e-õpikeskkonnas kutseeksamiks õppida, kuid samas konsulteerida turvavaldkonna eksperdiga?
Siis osale ETEL koolituskeskuse Turvatöötaja, tase 3 kutseeksami ettevalmistamiseks mõeldud e-õppes, mis on mõeldud neile valdkonna töötajatele, kes on turvatöötaja kvalifikatsiooni omandanud enne aastat 2004. Õpinguid saad alustada septembris ja osaleda eksamieelsel konsultatsioonil, kus käsitletakse põhilisi Turvatöötaja, tase 3 kutseeksami teemasid ja vastatakse e-õppe käigus tekkinud küsimustele. Kogu e-õppe kestuse ajal on igal osalejal samuti võimalik lahendada kutseeksami teemadel põhinevat enesekontrolliteste ja kaasuseid.

NB! Selgitus enne 2004. aastat kvalifikatsiooni võrdlusest Turvatöötaja, tase 3 kutsega on toodud ETEL kutseandmise KKK lehel kvalifikatsioon/kkk/turvateenistuse-valdkonna-kvalifikatsioonitunnistused

Eksamieelne konsultatsioon (2 päeva): 20. september 2023 kell 10.00-11.30; teine päev täpsustamisel.

Konsultatsiooni toimumise asukoht: ETEL koolituskeskuse Tehnikute klass (I korrus), Endla 16, Tallinn

Koolituse hind:

Üks osaleja: 105

Üle ühe osaleja ühest ettevõttest: 95 €

ETEL liige: 50 €

Hinnad ei sisalda kutseeksami tasu ja käibemaksu.

Arve saadetakse e-posti teel, maksetähtajaga 7 kalendripäeva.

Õppe maht:  35 ak.t., s.h. 5 ak.t. auditoorset tööd (sissejuhatavad loengud ja konsultatsioon) ja 30 ak.t. iseseisvat tööd (e-õpe).

Sihtgrupp: Turvavaldkonnas ja valve- ning kaitseülesannete täitmisega seotud turvaettevõtete ja/või sisevalveteenistuste töötajad, kellel on enne 2004. aastat omandatud turvatöötaja kvalifikatsioon ja kes soovivad taotleda Turvatöötaja, tase 3 kutset või oma teadmisi täiendada.


Õppe eesmärk ja õpiväljundid: 

Õppe läbinu on saanud kõik vajalikud teadmised ja oskused alustamaks tööd turvatöötajana.

Saavutatavad õpiväljundid on:

 • Teab turvatöö sisu ja seotud mõisteid.
 • Tunneb oma tööga seotud õigusakte ja lähtub oma töös nendest.
 • Jälgib õigusaktide järgimist, sekkub rikkumise lõpetamiseks.
 • Järgib organisatsioonis kehtestatud ning valveobjektiga seotud korda(sid).

Õppe sisu ja läbitavad teemad: 

 • Turvatööd puudutavad õigusaktid
 • Turvatöö organiseerimine ja tehnoloogia
 • Isiku ajutine vabaduse piiramine
 • Füüsilise jõu, relvade ja erivahendite kasutamine
 • Tegutsemine ohuolukordades
 • Raha ja väärtpaberite saatmine
 • Sidevahendite, valveseadmestike, tuleohutuspaigaldiste kasutamine

Nõuded õpingute lõpetamiseks ja väljastatavad dokumendid: Koolituse läbimise ja selles osalemise kohta väljastatakse tõend. Pärast koolituse läbimist on võimalik taotleda Turvatöötaja, tase 3 kutsetunnistus. Selleks on vaja sooritada kutseeksam.

 

Koolitajad:

Andre Lilleleht omab üle 25-aastast töö- ja koolituskogemust riigi- ja korrakaitseorganites ning erasektori turvavaldkonnas. Valdkondadeks on organisatsiooni juhtimine, õigusaktid, standardid, turvatöö organiseerimine, riskianalüüsi ja turvaplaani koostamine. Lisaks on Andre Turvateenistuse valdkonna kutsekomisjoni esimees.

 

Õpikeskkond:  Õppijad läbivad kursuse ETEL e-õpikeskkonnas. Sissejuhatavad loengud ja eksamieelne konsultatsioon toimuvad ETEL koolituskeskuse õppeklassis. Õppeklass on varustatud kõigi vajalike vahenditega õppe läbimiseks: projektor, magnettahvel, paber ja kirjutusvahendid.

 

Parkimine:

Parkimine kliendiparklas on 2 tundi tasuta. Registreeri auto fuajees e-parkimise automaadis!
Parkimine Kesklinna valveta parkimise tsoonis (T10) on tasuline E-R 7:00-19:00 ja L 8:00-15:00. Hindadega saab tutvuda siin: https://www.tallinn.ee/est/Tasuline-parkimine.  
Endla Ärimajast 100 m kaugusel (Luise tn 19, sissepääs Endla tänava kaudu) asub EuroPark tasuline parkla - 24 tundi - 8 €, mobiilne parkimine.
Luise 13 ja Koidu 30 tänavatel asuvad Barking parkimisalad – parkimine mobiiliäppiga 2.99 € / 24 t.

 

Loobumistingimused: Kui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest teavitada Koolitaja kontaktisikut e-kirja teel (koolitus@etel.ee). Koolitusest loobumise teatamisel kuni 7 päeva enne koolituse algust tagastatakse 100% õppetasust. Koolitusest loobumise teatamisel 2-6 päeva enne koolituse toimumist tagastatakse 75% õppetasust. Koolitusest loobumise teatamisel vähem kui 48 tundi enne koolituse toimumise algust või koolitusele teatamata mitteilmumisel õppetasu ei tagastata. Makstud õppetasu on võimalik üle kanda teisele koolitusele. Lisainfo: http://www.etel.ee/spetsialistile/oppekorralduse-alused.

 
Lisainfo:
koolitus@etel.ee või telefonil +372 5647 6055

ETEL koolituskeskuse õppekorralduse alustega ja andmekaitsetingimustega saab tutvuda SIIN.


* koolitaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi


Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.