2023. aasta Tunnustatud Turvalehenduseks valiti E-Piima Paide tehasehoone turva- ja ohutussüsteemid

Eesti Turvaettevõtete Liidu üldkoosolekul anti üle 2023. aasta Tunnustatud Turvalahenduse aunimetus. Tunnustatud Turvalahendus 2023 nominentideks esitati 3 lahendust: Tartu Ülikooli Kliinikumi turvalahendused (Hansab AS), Ahtri 4 büroohoone turvalahendus (Viking Security AS) ja AS E-Piima tehasehoone turva- ja ohustussüsteemid ( Forus Security AS). Hinnalise meene ja aukirjaga tunnustati Tunnustatud Turvalahendus 2023 võitjat Forus Security AS esitatud AS E-Piima tehasehoone turva- ja ohustussüsteemid.

Tunnustatud Turvalahendus 2019 aunimetuse sai Suitsu- ja vingugaasianduri teenus Nublu

5. juunil toimus Eesti Turvaettevõtete Liidu üldkoosolek, kus anti üle  2019. aasta Tunnustatud Turvalahenduse aunimetus. Tunnustatud Turvalahendus 2019 nominentideks esitati 3 lahendust - Suitsu- ja vingugaasianduri teenus Nublu (teostaja G4S Eesti AS), Tallinna Lennujaama turvalahendus (teostaja Hansab AS) ning Põhja Eesti Regionaalhaigla turvalahendus (teostaja Securitas Eesti AS). Hinnalise meene ja aukirjaga tunnustati Tunnustatud Turvalahendus 2019 võitjat G4S Eesti esitatud Suitsu- ja vingugaasianduri teenust Nublu.

ETEL liikmed ja koostööpartnerid valisid 2019. aasta parimad turvatöötajad

Aasta turvatöötajad on Marko Venno (USS Security Eesti) ja Dmitri Tšernõhh (G4S Eesti). Eesti Turvaettevõtete Liidu 05.06.2020 toimunud korralisel üldkoosolekul anti üle tunnustused möödunud aasta parimatele. Seekord oli tulemus turvateenuste valdkonnas mõnevõrra erakorraline, kuna avatud valimiste tulemusena otsustati tunnustada parimaks võrdse häältearvu saavutanud kahte turvatöötajat.

Selgusid 2018.aasta turvavaldkonna parimad

Eesti Turvaettevõtete Liit valis aasta turvatöötaja, turvatehniku ja turvalahenduse

ETEL liikmed ja koostööpartnerid valisid turvavaldkonna möödunud aasta parimad. Aasta turvatöötajaks pärjati G4S Eesti töötaja Marika Abner, kes on Jüri Gümnaasiumis turvatöötaja-administraator. Parimaks turvatehnikuks valiti Aleksandr Gobets Viking Security’st ja aasta turvalahenduseks kuulutati Tallinna Vangla integreeritud turvasüsteem, mille rajajaks on Optimus Systems.

Tunnustatud Turvalahendus 2016 paigaldaja on AS Hansab

Eesti Sõjamuuseumis toimunud ETEL korralisel üldkoosolekul kuulutati välja Eesti Tunnustatud Turvalahendus 2016. Parimale kohale konkureerisid TS Laevad OÜ, Riigi Kinnisvara AS ja Hansa Bussiliinid AS poolt tellitud lahendused. 

2015 aasta turvavaldkonna parimatele töötajatele antakse Turvakonverentsil üle Aasta Turvatöötaja ja Aasta Turvatehniku tiitlid

ETEL soovib tunnustada parimate valimisega valdkonna tavatöötajaid, kes panustavad juuretasandil turvalisusesse ja on turvaettevõtluse alustalad. Seoses liitu kuuluvate ettevõtete suure huviga tuua välja oma parimaid töötajaid ja laiapõhjalisema valiku tegemiseks eelmise aasta nominentide valikust, kaasati žüriisse lisaks ETELi enda otsustajatele liidu head koostööpartnerite esindajad – Siseministeerium, Päästeamet, Kindlustusseltside Liit, Naabrivalve ja Äripäev.

Aasta Turvatöötaja 2012

Juba viiendat aastat valib Eesti Turvaettevõtete Liit aasta parimat turvatöötajat. Valik tehakse liikmeskonna ettevõtete parimatest parimate nominentide seast.

Tunnustatud turvalahendus 2012

Eesti Turvaettevõtete Liit avaldab iga-aastast tunnustust eelmise aasta parimatele turvalahendustele. Tunnustatakse ettevõtteid ja organisatsioone, kes on oluliselt panustanud oma vara ja inimeste turvalisuse tõstmisesse. Sellise tunnustuse osutamisega soovib Turvaettevõtete Liit tõsta esile innovatiivseid, tehniliselt ja korralduslikult keerukaid lahendusi turvavaldkonnas ja tunnustada kliente, kes vaatamata keerulisele majandusolukorrale turvalisusesse märkimisväärselt panustavad.