Praktilise laskmise treeningud
koolitus
2019.09.18 10:00
Männiku, Trapi tee 3
Registreeri

Praktilise laskmise treeningud on suunatud turvavaldkonnas töötavatele ja valve- ning kaitseülesannete täitmisega seotud turvaettevõtete ja/või sisevalveteenistuste töötajatele, kes omavad tulirelva luba ning soovivad harjutada tulirelvast laskmise oskusi. ETELi liikmetel on nendel harjutustel võimalus valmistuda 2. oktoobril 2019 toimuvaks ETEL laskmise karikavõistluseks.

 

Vabad kohad: 10 (10)

 

Toimumise kuupäevad: 18. september 2019

Registreerimise lõpp: 11. september 2019

Koolituse asukoht: Trapi tee 3, Männiku, Harju maakond

 

Koolituse hind:

Üks osaleja: 70 €

ETEL liige: 40 €

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

 

Õppe maht:  2 akadeemilist tundi
 

Sihtgrupp: Turvavaldkonnas töötavad ja valve- ning kaitseülesannete täitmisega seotud turvaettevõtete ja/või sisevalveteenistuste töötajad. Õppija peab omama kehtivat tulirelva luba.

 

Laskeharjutused: 

50 lasku:

·       Distants: 25 m

·       Märkleht: 25 m püstoli ringmärk

·       Laskeasend: püsti, ühe või kahe käega

·       Laskeharjutuse kirjeldus: salv laetakse 5 padruniga

·       Erinevate taktikaliste olukordade lahendamine

 

Koolitajad: Andre Lilleleht, ETELi tegevjuht

Õpikeskkond: Männiku lasketiir võimaldab lisaks erinevate laskevõistluste võõrustamisele harjutada erinevaid laskedistsipliine ning seeläbi treenida välja arvestatavate oskustega võitlejad. Korraga on lasketiirus võimalik lasta 136 laskuril, kokku on tiirus 200 laskekohta.

Loobumistingimused: Kui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest teavitada Koolitaja kontaktisikut e-kirja teel (koolitus@etel.ee). Koolitusest loobumise teatamisel kuni 7 päeva enne koolituse algust tagastatakse 100% õppetasust. Koolitusest loobumise teatamisel 2-6 päeva enne koolituse toimumist tagastatakse 75% õppetasust. Koolitusest loobumise teatamisel vähem kui 48 tundi enne koolituse toimumise algust või koolitusele teatamata mitteilmumisel õppetasu ei tagastata. Makstud õppetasu on võimalik üle kanda teisele koolitusele. Lisainfo: http://www.etel.ee/spetsialistile/oppekorralduse-alused.

 

Lisainfo: koolitus@etel.ee või telefonil +372 5647 6055

* koolitaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi