ETEL koolituskeskus sai tegevusloa

ETEL Koolituskeskus alustab tegevust. Koolituste suunitulus on lai alustades ETEL liikmetele suunatud koolitustega ja kõigile turvavaldkonnas tegutsevatele/alustavatele spetsialistidele lõpetades kõigi osapooltega, kellele võiks turvatöö ja turvaseadmestik huvi pakkuda. Tere tulemast tutvuma meie koolitusetega! 

26.01.18 sai ETEL Koolituskeksus OÜ tegevusloa turvakoolituste läbiviimiseks. Tegevusloa sisu on turvatöötaja ja turvajuhi baas- ja täiendõppe läbiviimine. Lisaks sellele Koolitab ETEL koolituskeksus turvatehnikuid (tase 4, 5, ja 6), vetelpäästjaid ning viib läbi mitmesuguseid täiendkoolitusi. Samuti on pakub koolitskeskus erinevaid turvakoolitusi kõigile soovijatele. Eesmärk on kujuneda juhtivaks koolituskeksuseks Eesti turvamaastikul.

Kevadel toimuvad koolitused:

Turvatöötaja koolitus: märtsis aprillis mais juunis

Turvajuhi koolitus: märtsis, aprillis, mais , juunis

Turvatehnik, tase 4 koolitus: veebruaris, aprillis

Turvatehnik, tase 5 ja 6: märts, mai

Vetelpääste koolitus: märtsis (ujula), mais (avavesi)

Täiendkoolitused: esmaabi, konfliktisituatsioonide lahendamine, automaatsed tulekustutusüsteemid, F-gaas tulekustutusüsteemid, läbipässusüsteemide standardid, valvesüsteemide standardid,  videovalvesüsteemide standardid, automaatsete tulekustutusüsteemide standardid, jõu ja erivahendite kasutamine.

 Koolituste täpse toimumisaja ja sisu kohta kohta saate informatsiooni ETEL kodulehel olevast kalendrist.