Hea Turvaturu Eeskuju tunnustuse sai Maxima Eesti OÜ

Esmakordselt valiti sellel aastal Hea Turvaturu Eeskuju tunnustus head eeskuju näidanud ettevõttele, kelleks  ETEL juhatus tunnistas Maxima Eesti OÜ.

Hea Turvaturu Eeskuju tunnustus on ellu kutsutud tunnustamaks ettevõtet/organisatsiooni ühekordse märkimisväärse teo eest, mis on oluliselt mõjutanud meie turvavaldkonna arengut positiivses suunas.

Selle aasta tunnustuse tõi uuenduslik turvahange, kus hankija poolt fikseeriti eraldi pakkujate poolt turvatöötajale makstava töötasu suurus. Loodetavasti muudab Maxima lähenemine teenuse hinna küsimisele, sügavalt iganenud tava hinnata turvahanke edukust vaid odavaima teenustasuga. Turvateenuse sisulise väärtuse loovad kvaliteedi tagamise süsteem ning vahendid ja motiveeritud inimesed.

Maxima turvahanke lahendus panustab teadlikult kõige olulisemale – inimesele, teenuse vahetule pakkujale. Loodud on eeldus, et turvatööd teeb kõrge eneseväärikuse ja motivatsiooniga, arukas ja energiline turvatöötaja. Selline, keda kõik ootavad seda tööd tegema. Kes enda kohalolekuga loob turvatunde. Kelle läbi paraneb märgatavalt kogu turvasektori maine. Ja et odavuse tagaajajad mõistaksid, mida tehes nad võiksid saada seda, millest unistavad.
Kasutaja Eesti Turvaettevtete Liit foto